Звідки береться краса, або про догляд за собою з любов’ю

Привіт, дорогі читачки! Сьогодні вирішила написати не зовсім типову статтю для свого блогу і торкнутися дуже важливу тему, що є найголовнішою умовою для жіночої краси і привабливості. Тільки внутрішня краса дає красу зовнішню, а звідки вона береться — в цій статті і спробуємо розібратися.

А береться жіноча краса в першу чергу з любові до себе. Доглядаючи за собою з любов’ю, ми наповнюємося жіночою енергією, отримуємо незвичайну силу. Від неї загоряються очі, з обличчя не сходить посмішка, шкіра починає сяяти. Можна постійно робити масочку, наносити на шкіру всілякі засоби, але якщо робиться механічно, без вкладання душі, ефекту не буде.

Ми можемо подобатися, тільки якщо подобаємося самі собі. Нас можуть любити, тільки якщо ми любимо себе. І це не егоїзм, це здорова любов до себе. Якщо з якихось причин її немає, просто необхідно її зростити) Любити треба не тільки ближнього — перш за все необхідно любити себе.

Ну і приведу кілька порад, з яких можна почати і якими користуюсь сама.

1. Всі процедури по догляду за собою робіть з любов’ю. Розчісуйте, думайте про волосся, дякуйте їх за красу, яку вони вам дарують. Здавалося б, що може бути дурніші)) Але це працює. Гладьте своє волосся, наповнюйте їх любов’ю. До речі, буває так, що волосся досягають певної довжини і більше не ростуть. І часто кажуть, що на більше вони не здатні — у кожної дівчини є довжина, нижче якої волосся не відростити. Так от, це відбувається саме через брак любові до волосся. Просто спробуйте дарувати їм свої почуття, повірте, що вони здатні на більше, і побачите, що волосся буде ставати все довше і довше. Раніше мої волосся нижче плечей НЕ відростало, а тепер ростуть і зупинятися не планують)

2. Поспілкуйтеся зі своїм тілом. Можна приділяти цьому хоча б 10-15 хвилин на день (але краще півгодини) — наприклад, коли ви приймаєте ванну, або просто відпочиваєте. Найкраще в цей момент бути однією, щоб ніхто не відволікав. Лягаємо, починаємо пробувати відчути кожен куточок свого тіла, по черзі розслабляючи м’язи. Спочатку обличчя — очі, губи, потім шия, плечі, руки. Живіт, ніжки до самих пальчиків. Тепер, коли тіло розслаблене, сконцентруйте увагу на те, що вас хвилює — наприклад, на шкірі. Спробуйте відчути її, запитати, чого їй не вистачає, що її хвилює. Відповідь може прийти, а може і не прийти відразу — нічого страшного. Просто зігрійте її своєю любов’ю, дайте їй знати, як сильно ви її любите. Уявіть, що ви наповнюється білим (місячним) світлом — він проникає в вас через верхівку, розподіляється по всьому тілу і усуває всі проблеми, дає вам сили і радість.

3. Робіть гарні зачіски. Навіть якщо ви збираєтеся провести весь день вдома, або коли прийшли з роботи. Не обмежуйтеся простим хвостиком, пучком або чимось подібним. Навчіться плести гарні коси, робити жіночні зачіски — це нескладно, для цього необов’язково ходити по салонах. Я вчилася по відео на Youtube — спасибі дівчатам, викладаємо прості і красиві зачіски). Ось таку, наприклад, я роблю всього за пару хвилин:

Це дає ще один привід милуватися собою, а коли милуєшся собою — тобою милуються і навколишні;)

4. Частіше дивитесь у дзеркало, відзначаючи позитивні зміни. Якщо почати доглядати за собою, використовуючи натуральний догляд, вони неодмінно з’являться. І навіть якщо зміни поки невеликі, відзначайте їх і дякуйте себе за це. Чим більше хорошого ви будете помічати, тим швидше будуть з’являтися нові приводи для радості.

5. Носіть будинку красиву і жіночну одяг (ну і поза домом, само собою)). Останнім часом я дуже полюбила довгі сукні — в них відчуваєш себе просто надзвичайно. А ще носіння красивого одягу і прикрас покращує гормональний стан жінок (доведено, ага) — і, як наслідок, поліпшується стан шкіри, волосся, нігтів. Перевірено)