Лікування молочниці чайним деревом — перевірений спосіб!

Почну з того, що я сама страждала молочницею в період ослаблення імунітету, і лікувалася я завжди за допомогою звичайних таблеток. Звичайно, вони допомагають, але, як відомо, «одне лікуєш — інше калічиш», оскільки у будь-якого подібного препарату є певні мінуси.

Останній раз молочницю я вилікувала виключно за допомогою олії чайного дерева, оскільки була у відпустці (там молочниця застала мене, мабуть, через кардинальної зміни клімату), у мене не було можливості звернутися до звичних ліків і я стала шукати народні засоби. І тепер, коли я дізналася про можливість лікування молочниці маслом, до звичайних ліків я більше не повернуся!)

Народні способи лікування молочніциКак відомо, молочницю викликає певний грибок, який живе в організмі будь-якої жінки, але активно розмножуватися і викликати дискомфорт він починає тільки за певних умов — найчастіше це ослаблення імунітету, викликане перенесеним захворюванням, зміною клімату, стресом, втомою, авітамінозом. Молочниця зазвичай проявляється у вигляді неприємного свербіння і характерних виділень білуватого кольору. Якщо її не лікувати, перебіг хвороби може затягнутися і перейти в хронічну стадію, так що при появі таких симптомів необхідно звернутися до лікаря для точного діагнозу!

Коли діагноз поставлений, можна починати лікування маслом чайного дерева. Після того, як я успішно вилікувала молочницю цим маслом, я проконсультувалася зі своїм гінекологом — він підтвердив високу ефективність цієї олії, так що в цьому можете не сумніватися). До того ж, я знайшла достовірну інформацію, що саме таким способом лікують молочницю в деяких наукових медичних університетах, зокрема, в Сіднеї, Австралія. У багатьох розвинених країнах переходять саме на таке лікування молочниці, тому що воно набагато ефективніше і безпечніше таблеток. На жаль, у нас в Росії це поки не так поширене.
Отже, як вилікувати молочницю олією чайного дерева:

Народні способи лікування молочніциНужно капнути 5-8 крапель на злегка змочений у воді, або в будь-якому базовому маслі х / б тампон. Тампон не повинен бути повністю просякнутий, тільки злегка змочити. Куплені тампони не підходять! Я використовувала самостійно згорнуті невеликий тампон з стерильного бинта, який можна купити в будь-якій аптеці. В принципі, підійдуть м’які ватні диски (використовувані для косметичних цілей), але вони не є стерильними, тому все-таки краще використовувати бинт.

Змінювати такі тампони з олією чайного дерева досить 2 рази на добу (раз в 12 годин). Можна, звичайно, частіше, але, оскільки масло чайного дерева — відмінний антисептик, воно буде успішно боротися з грибком всі 12 годин.

Відразу ж після застосування протягом 10-15 хвилин пройдуть неприємні відчуття, а всі симптоми відступлять вже через 2-3 дні. Лікування олією чайного дерева потрібно продовжувати протягом тижня, щоб молочниця не повернулася повторно.