Натуральний дезодорант з чотирьох компонентів? Легко!

Всім привіт! Через півроку ефективного використання цього натурального дезодоранту, я порахувала своїм обов’язком поділитися його рецептом з вами 🙂

Знайшла я цей рецепт на одному з англомовних блогів і спочатку була дуже здивована і, чесно кажучи, засумнівалася в ефективності такого дезодоранту. Рецепт був ну оочень простий і складався він з усього чотирьох цілком доступних інгредієнтів які напевно є на кухні в кожної господині. Але все ж, через великого бажання перейти на натуральний догляд і своєї цікавості я зважилася таки спробувати, про що потім і ні краплі не пошкодувала!
Ось які інгредієнти потрібні для цього дезодоранту:

Харчова сода
Крохмаль кукурудзяний
Кокосове масло
Ефірна олія чайного дерева

Готується дезодорант за лічені хвилини:

Візьміть крохмаль і соду в однаковій кількості і перемішайте. Потім додайте кокосове масло невеликими порціями і кожен раз ретельно перемішуйте. Масло краще додавати коли воно в рідкому стані (для цього особливо старатися не потрібно, при кімнатній температурі кокосове масло, як відомо, стає рідким). На одну невелику чашку суміші з крохмалю і соди піде приблизно (!) Півчашки кокосового масла. У підсумку дезодорант повинен бути такий же консистенції що і звичайні тверді дезодоранти. Якщо ви перестаралися і дезодорант вийшов рідкуватим, то просто додайте ще соди і крохмалю.

Тепер залишилося тільки додати кілька крапель ефірної олії чайного дерева і знову перемішати. На одну чашку я зазвичай додаю 4-5 крапель (у масла чайного дерева досить інтенсивний і специфічний запах, тому не переборщіть :). Запах повинен бути помірним, не бити в ніс. Якщо запах олії чайного дерева вам не подобається, то можна зробити дезодорант і без нього, але в такому випадку ефект буде слабшим.

Тепер про результати. Я користуюся цим дезодорантом вже півроку і дуже ним задоволена. Коштує він копійки, вистачає його дуже надовго і головне — він діє! Тепер їм користується моя мама і навіть мій братик (!) Їм теж дуже подобається 🙂

Може виникнути питання: Чи не бруднить чи дезодорант одяг? Я такого не помічала. Проте все залежить від того, хто як одягається і як часто користується дезодорантом. Це треба перевіряти на практиці.
Використання та зберігання.

Якщо ви зробили багато дезодоранту, тоді краще зберігати його в холодильнику, а якщо його трохи, тоді можна зберігати і при кімнатній температурі. Наносити його можна руками або шпателем на шкіру пахв один раз в день після душу. Також можна покласти його в упаковку з під старого твердого дезодоранту. У такому разі його буде зручно використовувати і руки не будуть бруднитися. Тільки в цьому випадку бажано зберігати його тільки в холодильнику. Інакше є ризик намазати занадто багато або розсипати дезодорант, особливо в влітку, коли жарко.