Про сік алое для волосся і найширший спектр його застосування

Привіт, дорогі читачки! В одній з попередніх статей я розповідала про моє недавнє відкриття — використання алое для обличчя, а сьогодні поділюся тим, як алое може допомогти при абсолютно різних проблемах з волоссям. Як завжди, все випробувано на мені — як раз за останні кілька тижнів)

Швидше за все, цим постом ні для кого я Америку не відкрию — про алое для волосся написано багато статей і відгуків, але цією статтею я хоча б ще раз просто нагадаю, що є таке прекрасне рослина, і що воно є доступним і перевіреним часом засобом для поліпшення стану не тільки волосся по довжині, але і шкіри голови.

Одне невелике відступ — алое не слід використовувати під час вагітності та ГВ, так що будьте завбачливі) Я не вдавалася в деталі і не шукала інформацію, чому саме — не можна, так не можна.

Тепер давайте пройдемося по способам застосування алое і проблемам, про які можна забути при його регулярному застосуванні.

Лупа. Хоч проблема часто викликана внутрішніми факторами, алое успішно усуває її зовнішній прояв. І ця рослина не викликає звикання, як багато шампуні від лупи. Крім усунення лупи алое також зволожує шкіру голови, зміцнює волосся, та й взагалі впливає вкрай позитивно).
Хочу поділитися дечим цікавим. Впевнена, у всіх країнах є свої власні «народні способи» боротьби з лупою, так от в Індонезії (і конкретно на о.Балі) алое — це спосіб від лупи № = 1! Тут люди ще не так віддалилися від натурального догляду. Нещодавно під час розмови з місцевими друзями я вирішила поділитися парою рецептів, але не змогла їх нічим здивувати — швидше вони розповіли мені багато нового і пізнавального про природні засобах по догляду за собою)
До речі, волосся у всіх місцевих жителів просто прекрасні — густі, здорові і, звичайно ж, ніякої лупи. Спасибі алое!
Жирні коріння і часте миття голови. Точно так само, як сік алое знижує жирність шкіри обличчя, він бореться з жирністю шкіри голови.
На своєму досвіді я в цьому встигла переконатися: волосся дійсно довше залишаються чистими.
Повільний ріст волосся. За рахунок зволоження і живлення волосяних цибулин прискорюється ріст волосся, але для того, щоб ефект дійсно був помітний, потрібно втирати сік після кожного миття.
Випадання волосся. Алое — це рослина, яка вже багато-багато років застосовується з метою скорочення випадіння волосся. Можна купувати магазинні маски з довгим списком штучних складових, що роблять сумнівний ефект, а можна довіритися перевіреним тисячами (а може мільйонами?) Жінок рецептом з алое. Рекомендую вибрати другий варіант))

Спосіб застосування алое для вирішення всіх цих проблем однаковий: просто втирайте його сік в коріння після миття волосся. Можна втирати вичавлений сік (зробити це зовсім нескладно):

А можна розрізати шматочок алое і помасажувати їм шкіру голови, поки шкірка не стане зовсім сухий:

Посічені кінчики. З цією, однією з найпоширеніших сьогодні проблем, теж цілком може боротися алое. Для цього додавайте сік в масляні і будь-які інші маски. Можна змащувати кінчики волосся після миття, але особливого ефекту при такому застосуванні, чесно кажучи, я не помітила. Тим не менш, надмірне зволоження ніколи не завадить.
А ще з цією ж метою можна додавати сік алое в воду для ополіскування волосся.

І останнє, але не найгірше застосування — це миття голови алое). Підходить тільки для сухого волосся, жирні навряд чи відмиє. З мінусів можу відзначити занадто велика витрата алое, виходить зовсім економно. Але якщо у вас суха шкіра голови, а на підвіконні стоїть кілька горщиків з алое, то цей спосіб для вас)

Мені на одне таке миття потрібно цілий лист алое. Я розрізаю його вздовж і втираю в шкіру голови, причому дуже ретельно. Потім можна почекати хвилин 10, а можна змивати відразу. Не дивлячись на зволожуючі властивості алое, волосся після такого миття можуть плутатися, так що краще їх сполоснути — водою з яблучним оцтом, лимонним соком, каркаде, або просто настоєм трав (кропива, ромашка).