Чи можна мити голову щодня?

У сьогоднішній статті я вирішила торкнутися актуальний останнім часом питання — чи можна мити голову щодня? На жаль, багато з нас не приділяють цьому питанню потрібної уваги, продовжуючи мити голову щодня, що часто призводить до сумних для волосся наслідків.

Як часто ви миєте голову? Якщо хоча б раз на 2-3 дні, то далі можете не читати). А якщо кожен день, то вам знадобиться ця стаття.

Скажу відразу: мити голову щодня можна, якщо ви хочете зберегти гарне волосся. На це є ряд причин:

1. Волосся слабшають і випадають.

Чи можна мити голову щодня? Я сама донедавна мила голову щодня, не помічаючи, як поступово погіршується стан мого волосся — вони не тільки стали менш об’ємні, слабкі і тьмяні, але навіть почали випадати в набагато більшій кількості, ніж раніше. Напевно, ви теж це помічаєте, якщо миєте голову щодня. Задумайтесь: хитрі виробники шампунів зацікавлені у зростанні продажів своєї продукції, їм вигідно, щоб ми мили голову якомога частіше. Так що «шампуні для щоденного застосування» — ще одна фішка, що привчає нас до руйнуючих волосся щоденним нагінки.

2. Чим частіше ви миєте голову, тим швидше вона жирніє знову.

Чи можна мити голову щодня? Так вже влаштований наш організм: ви змиваєте захисний шар шкірного сала, а організм намагається якомога швидше це виправити і виділяє жир з ще більшою швидкістю. Виходить замкнуте коло!

3. Якщо мити голову щодня, кінчики будуть пересушувати.

Коріння стають жирними раніше, ніж кінчики, тому під час миття кінчики ніяк не захищені від руйнівного впливу шампуню (а яким би дорогим він не був, він все одно руйнує структуру волосся, вимиваючи будівельний матеріал).

Що стосується пункту 3, є відмінне рішення — використання натуральних шампунів. Вони допоможуть безпечно очистити волосся, але, щоб впоратися із занадто швидким забрудненням волосся, потрібен комплексний підхід.
Як мити голову рідше?

1. Перейти на натуральні шампуні. Якщо у вас жирне волосся, найкраще підійдуть гірчиця і житнє борошно. Вони дуже дбайливо миють, при цьому очищаючи волосся не гірше покупних шампунів. Вже через пару тижнів ви помітите різницю! Після натуральних шампунів вже не хочеться повертатися до промислових. Перевірено) Я мою голову тільки натуральними шампунями вже давно, і результат просто відмінний.

2. Замінити бальзам для волосся яблучним оцтом. На відміну від бальзамів, він не покриває волосся плівкою, яка теж сприяє швидкому забрудненню волосся. Яблучний оцет не ускладнює волосся! Після нього волосся виглядає доглянутим, блищать і дійсно брудняться трохи менше.

3. Раз в 2 дні використовувати сухий шампунь замість звичайного.

Сухий шампунь зробить волосся свіжими і чистими, як ніби ви щойно їх вимили. І при цьому волосся не будуть пересушувати, як якщо б ви мили їх кожен день! Поступово волосся звикнуть до того, що ви стали мити їх рідше, і будуть менше забруднюватися — буде виділятися менше шкірного сала. Мені дуже це допомогло! Тим більше, що в якості сухого шампуню можна з успіхом використовувати борошно — рисову, житнє, нутовую або вівсяну (пшеничне не підходить).

4. аромарасчесиваніе. Раз на день, найкраще ввечері, капніть 3-4 краплі ефірного масла на гребінець і розчісуйте протягом 10-15 хвилин. Найкраще підійдуть ефірні олії чайного дерева, лаванди, розмарину, іланг-іланг і бергамота. Можна використовувати будь-яке з ефірних масел для волосся — яке вам більше подобається! Це поліпшить стан не тільки самого волосся, але і шкіри голови й нормалізує жирність.

5. Випивайте 2 літри чистої води в день — це необхідна норма для організму. У вас покращиться не тільки стан волосся, але і шкіра, налагодиться обмін речовин, і, швидше за все, піде пара зайвих кг (якщо вони є :))